İADE VE DEĞİŞİM NASIL YAPILIR?

Nasıl Değişim Yapabilirim?

Değiştirmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanın altındaki alanı eksiksiz şekilde doldurup 1517041931208 nolu KURUMSAL MÜŞRERİ NUMARASI ile  ARAS KARGO firmasıyla göndermeniz gerekmektedir.

Mutlaka orijinal kutu ve ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Ürünleri gönderirken kargo firmasının poşetine ya da herhangi bir poşete koyarak göndermeniz gerekmektedir. Aksi durumlarda kesinlikle paketiniz kabul edilmeyecektir.

Orijinal kutusu bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir.

Deneme harici giyilmiş, esnetilmiş, derisi kırıştırılmış, çok kısa süre/mesafe olsa da dışarıda, evde giyilmiş ve tekrar satılamayacak durumda olan ürünler bu değişime dahil değildir. (ambalajında ve eksiksiz, hasarsız olarak teslim edilmelidir.)

Ürün kontrolü yapıldıktan sonra değişiminiz yapılıp size tekrar gönderilecektir

Nasıl iade yapabilirim.?

İade etmek istediğiniz ürünü faturanın altındaki bölüme hesap bilgilerinizi eksiksiz şekilde doldurup 1517041931208 nolu ARAS KARGO KURUMSAL MÜŞRERİ NUMARASInı ileterek KARGO ÜCRETİNİ ÖDEYİP göndermeniz gerekmektedir.

İNTERNET ÜZERİNDEN ALINAN ÜRÜNLERİN NİŞANTAŞI MAĞAZAMIZDAN DEĞİŞİM VE İADESİ YAPILMAMAKTADIR.

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME : Faturasız ulaşan ve ya faturanın altındaki bölüm boş olarak gelen ürünlerde hiçbir işlem yapılmayacak ve geri gönderilecektir.

 

SEZON SONU İNDİRİMİ OLAN ÜRÜNLERDE İADE VE DEĞİŞİM OLMAMAKTADIR

 

Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

Değişimlerde ve iadelerede anlaşmalı olduğumuz kargo ücreti üzerinden ödeyererek gönderim yapıyorsunuz.Değişiminiz yapılıp tekrar tarafınıza gönderildiğinde herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

İadelerde ve değişimlerde 1517041931208 nolu kod ile  ARAS KARGO ile anlaşmalı olduğumuz KURUMSAL MÜŞRERİ NUMARASI İLE indirimli tutar üzerinden kargoya ödeme yaparak gönderim yapabilirsiniz. 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

İADELERDE SADECE ÜRÜN ÜCRETİ İADESİ YAPILMAKTADIR ( KAPIDA ÖDEME,KARGO ÜCRETİ VS. HARİÇTİR)

 

Siparişimi İptal Edebilir miyim?

Sipariş iptallerinizi siparişinizi onayladığınız gün, saat 15:30 a kadar (0212)234 44 40 numaralı telefondan bizi arayarak siparişinizin iptali talebinde bulunabilirsiniz.Aksi taktirde sipariş iptaliniz kabul edilmeyecektir.
 


İade Etme Hakkım Var mı?


7 Gün içinde kullanılmadığı taktirde faturası ile birlikte iade ve değişim hakkınız mevcuttur.

 

KAMPANYALI ÜRÜNLERDE İADE VE DEĞİŞİM

 

lgili kampanya ürünlerinden satın alınması durumunda fiyatı daha düşük olan ürüne %20 indirim uygulanır. Sepette kampanya dahilinde 2 ve katları adedinde ürün olması durumunda indirim her zaman en düşük fiyatlı ürünlere uygulanmaktadır.
Kampanyadan faydalanan müşteriler kampanya ürünlerinden pahalı olanı iade etmek istemesi durumunda uygulanan indirim tutarı yatırılacak ücretten kesilerek iade yapılacaktır.
Kampanya kapsamındaki ürün iadesi durumlarında, indirim tutarı toplam iade bedelinden kesilerek ödeme yapılacaktır.   
İade veya değişim durumunda kampanya ile kazanılan haklar kaybedilmektedir.
Bu kampanya başka kampanya ve indirim koduyla birleştirilemez.
indirimli ürünlerde kampanya geçerli değildir.
* Kampanya katılımcıları, bu sayfada belirtilen şart ve koşulları kabul etmiş sayılır.

**Pumps Up kampanya bitiş tarihlerini ve koşullarını önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

 

(KİŞİYE ÖZEL ÜRETİMLERDE İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR